Skip to main content

SMG TURFSOFT TS2


SMG TurfSoft TS2 is een compacte en wendbare machine voor het intensief reinigen en verzorgen van kunstgras. Leverbaar in benzine of accu uitvoering!

De TurfSoft TS2 is een goede oplossing voor het onderhouden van kleine veldjes met infill-vrije of ingestrooide oppervlakken (zand en zand/rubber). Met deze machine kunt u slijtage-/vuildeeltjes van de bovenoppervlakken en uit de mat verwijderen. De wendbare TurfSoft is ideaal voor gebieden met weinig bewegingsruimte, waar trappen, opstapjes en smalle doorgangen de toegang tot de kunstgrasvelden bemoeilijken.

Deze machine is eer geschikt voor padelbanen, tennisbanen, trap- en speelveldjes, golfbanen met kunstgras-afslagmatten, TopClay-banen etc. Tevens is deze makkelijk te vervoeren en de duwboom inklapbaar

Er worden drie functies tegelijkertijd aangestuurd: de trilfunctie van de zeef, de aandrijving van de turbine en de rotatie van de reinigingsborstel. Met lichte druk op de stuurarm zakt de borstel in de grasmat en door het opkomende materiaal zorgt deze voor een gemakkelijke en energiebesparende bediening.

U kunt het fijne stoffilter eenvoudig reinigen door aan het handwiel te draaien. De zeef (grove filter) leegt u door de slede uit de zijkant van de machine te halen.

 De TS2 accu uitvoering heeft een borstelloze elektromotor met dubbele accuhouder
Voordelen; minder lawaai op de baan overdag, minder overlast voor spelers en omgeving, Zero Emissie, goed voor het milieu!
Compleet geleverd met 2 accu’s 82V + dubbelslots oplader, 2 zeven en dichte opvangbak
Accu’s uitwisselbaar met complete lijn 82V accumachines van Cramer


1. Opvouwbare stuurarm voor eenvoudig transport en opslag op een kleine plaats
2. Uitneembare zeef, verschillende zeefmaten beschikbaar
3. Wielen TS2




MEER INFORMATIE

Meer informatie vindt u op de website van SMG of op de facebookpagina van SMG Nederland.

PERSOONLIJK ADVIES

Wij geven u graag persoonlijk advies, neem hiervoor direct contact met ons op.