Skip to main content

SMG TURFBOY TB2


Compacte zelfrijdende machine voor het reinigen en verzorgen van kunstgras
 
De TurfBoy TB2 wordt aangedreven door een 16 PK luchtgekoelde benzinemotor. Vanwege het zeer compacte ontwerp is de machine ideaal voor het werken op met zand gevulde tennisbanen, speelveldjes in de wijk of met zand/rubber gevulde velden zoals (indoor)voetbalvelden.
 
De werkdiepte van de roterende borstel kan worden aangepast via twee draadspindels. Het trilscherm kan nauwkeurig worden aangepast, met variabele instellingen van 4 tot 10 mm, afhankelijk van en in overeenstemming met de toestand van het vulmateriaal.
 
Het borstelframe (borstellat/wiedegbalk) aan de achterzijde van TurfBoy TB2 kan worden opgetild vanuit de bestuurderspositie, hierdoor is het gemakkelijk om randen en hoeken van de velden te bereiken. Dankzij de afneembare rij met losse borstels, kan de TurfBoy TB2 zelfs smalle toegangspoorten met een breedte van 1 meter passeren.

  1. Verstelbare zeef van 4 – 10 mm
  2. Handwiel voor ontstoffing van het permanente filter
  3. Eenzijdige overlappende rij met borstel



MEER INFORMATIE

Meer informatie vindt u op de website van SMG of op de facebookpagina van SMG Nederland.

PERSOONLIJK ADVIES

Wij geven u graag persoonlijk advies, neem hiervoor direct contact met ons op.